ساعت کاری 8:30-17:30

88370596

خدمات طراحی وب‌سایت

ما هم مثل شما می دانیم که وب سایت، ویترین کسب و کار شماست، و باید به بهترین شکل معرف شخصیت و پرستیژ سازمان شما باشد. به شما اطمینان می دهیم تا بالاترین کیفیت را هم از نظر ظاهر و هم از نظر تجربه کاربری، از متخصصین با تجربه ما دریافت کنید؛ می توانید با مشاوره رایگان شروع کنید.

شما در کدام دسته قرار دارید؟

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی؛ نکته ای که لازم است به آن توجه کنید، برآورد و مدیریت درست هزینه ها و مراحل کار است. در کسب و کارهای نوپا یا استارت آپ ها، زمان اجرای برنامه ها، به اندازه خود برنامه ها مهم است. به همین دلیل، اینکه شما چه زمانی وب سایت خود را راه اندازی کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا، با توجه به برنامه ها و زمانبندی آنها، و همچنین مزیت هر یک از طرح ها، پیشنهاداتی را برای شما آماده کرده ایم، که می توانید با مراجعه به بخش تعرفه ها آنها را بررسی بفرمایید؛ امیدواریم یک همکار خوب و کارآمد برای شما باشیم

طبیعتا شما به خوبی با شرایط حاکم بر کسب و کار خود آشنا هستید و شاید تنها نیاز به همفکری و راهنمایی در خصوص چگونگی پیاده سازی و اجرای برنامه های خود در فضای وب داشته باشید؛ اما جای نگرانی نیست، چون ما هم به شما اطمینان می دهیم که در کار خود تسلط کافی داریم و می توانیم در کنار شما، اطلاعات لازم برای داشتن یک وب سایت با مناسب ترین قیمت و بیشترین بازدهی را ارائه کنیم. پس با ما تماس بگیرید تا مراحل را گام به گام طی کنیم. از تبدیل فرایندهای موجود در کسب و کار شما به فرایندهای دیجیتال تحت وب تا راهکارهای جذب ترافیک، ایجاد اعتماد در مخاطبین و… و همچنین یک ظاهر حرفه ای زیبا و اختصاصی

با یک جستجوی ساده در گوگل با صدها وب سایتی روبه رو خواهید شد که نه تنها باعث جلب نظر شما نمی شوند بلکه با ایجاد حس منفی موجب دور شدن کاربران از شرکت ها می گردند؛ وب سایت هایی که یا به شدت کند هستند و یا با ظاهری غیرحرفه ای و یا عملکرد پیچیده خود، مخاطب را فراری می دهند. البته هستند شرکت های پیشتازی که همیشه به دنبال جدیدترین تکنولوژی ها و طراحی ها برای وب سایتشان هستند و به خوبی ارزش وب سایت شرکت را درک کرده اند و اجازه نشستن گرد کهنگی بر چهر وب سایت را نمی دهند.

پس هر کیک از دلایل بالا را دارید، می توانید درخواست آنالیز رایگان وب سایت خود را ارائه کنید، تا ما در “پارس دی ام” با بررسی دقیق وب سایت شما به صورت رایگان، به شما اطلاع دهیم که چگونه می توانید وب سایت خود را نجات دهید و آن را به یک وب سایت شیک و کاربرپسند تبدیل کنید.

از اینکه با یکی از همکاران خودمون گفتگو می کنیم خوشحال و مسروریم؛ خوب ما توضیح اضافه ای برای شما نداریم؛ چون قطعا شما بهتر از هرکسی می دونید وب سایت برای ما کسب و کارهای آنلاین حکم هوا رو داره، اگه کوچکترین اختلالی توش پیش بیاد، جریان کسب و کار رو مختل می کنه و به شدت به برند ما و اعتماد مخاطبینمون آسیب می رسونه؛ ما هم این اهمیت رو درک می کنیم، پس نگران نباشید و به ما بفرمایید که دقیقا چی کار باید براتون انجام بدیم تا با هم پروژه مشترکمون رو شروع کنیم.

سرویس ها:

سایت شرکتی

اگر قصد دارید از وب سایتتون به عنوان یک معرفی کننده قوی کسب و کار، محصولات، خدمات، مزیت ها و جوایز و … استفاده کنید؛ و قصد فروش آنلاین کالا و خدمات خود را ندارید، می توانید از وب سایت های شرکتی با طراحی اختصاصی استفاده کنید.

سایت اختصاصی

چنانچه نیازهای مجموعه شما بیشتر از طرح های فوق است، بهتر است نیازهای خود را با کارشناسان پارس دی ام درمیان بگذارید تا بهترین راهکارها را با کمترین هزینه به شما پیشنهاد دهیم.

سایت فروشگاهی

اگر کالا یا خدمتی دارید که می خواهید از طریق وب سایت آن را به فروش برسانید، بدون شک روی بهترین گزینه ایستاده اید؛ برای شروع فقط کلیک کنید.

عضویت پارس سنتر

می توانید با خرید عضویت پارس سنتر و همچنین خرید یک دامنه، فضای تحت وب خود را به صورت زیر دامنه (یا subdomain) در پارس سنتر تعریف کنید.