ساعت کاری 8:30-17:30

88370596

خدمات دیجیتال مارکتینگ

با وجود ابزارها و راهکارهای دیجیتال، پیام خود را در بهترین لحظه، با مناسب ترین ابزار، و کمترین هزینه به مخاطبان خود برسانید. با یک مشاوره رایگان شروع کنید؛ ما در کنار شما هستیم.

طراحی وب سایت

ما هم مثل شما می دانیم که وب سایت، ویترین کسب و کار شماست، و باید به بهترین شکل معرف شخصیت و پرستیژ سازمان شما باشد. به شما اطمینان می دهیم تا بالاترین کیفیت را هم از نظر ظاهر و هم از نظر تجربه کاربری، از متخصصین با تجربه ما دریافت کنید؛ می توانید با مشاوره رایگان شروع کنید.

SEO و SEM

طبق آمارهای اعلام شده، 93% ارتباط کاربران با فضای مجازی، با جستجو آغاز می شود. حتی فکر کردن به این موضوع هم می تونه هیجان انگیز باشه، وقتی هر کاربری که در موضوع کاری من جستجو کنه، جلوی چشمش ظاهر بشیم؛ اونم درست در لحظه درست. با مشاوره رایگان شروع کنید.

شبکه های اجتماعی

طبق آمارهای منتشر شده، 45 میلیون نفر ایرانی در حداقل یک رسانه اجتماعی عضویت دارند. و این یعنی یک فرصت عالی، تا با استفاده از یک برنامه منسجم و موثر، به طیف وسیعی از مخاطبین در رسانه مورد علاقه خودشان ارتباط برقرار کرد. از ابتدا تا انتها با شما خواهیم بود؛ با مشاوره رایگان شروع کنید.

تبلیغات دیجیتال

همین امروز در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید. با مشاوره رایگان شروع کنید،طبق آمار موجود، ایمیل همچنان مطمئن ترین راه ارتباطی الکترونیکی است، با طراحی و پیاده سازی صحیح سیستم ایمیل مارکتینگ می توانید ارتباط پیوسته و خیلی خوبی با مشتریان خود داشته باشید