ساعت کاری 8:30-17:30

88370596

درباره پارس دی ام

مسیر تحقق رویاهای شما کوتاه شده است؛ راه دور نروید
با وجود ابزارها و راهکارهای دیجیتال، پیام خود را در بهترین لحظه، با مناسب ترین ابزار، و کمترین هزینه به مخاطبان خود برسانید. با یک مشاوره رایگان شروع کنید؛ ما در کنار شما هستیم.

چرا دیجیتال مارکتینگ؟

اولین اختراع بشر آتش بود؛ 2500 سال طول کشید تا اختراع دوم خود، یعنی ابزار را انجام دهد.
عصر کشاورزی 3000 سال، عصر صنعت 500 سال وعصر اطلاعات 50 سال طول کشید و در حال حاضر در عصر مجازی زندگی می کنیم؛ سرعت تغییرات به حدی بوده است که در 15 سال اخیر، 52% از 500 شرکت برتر دنیا ورشکست شده اند. کسب و کار شما چقدر با این تغییرات همراه بوده است؟
ایران در سال های اخیر شاهد تغییرات گسترده ای در حوزه کسب و کار بوده است؛ ظهور کسب و کارهایی نظیر "دیجی کالا" "اسنپ" "علی بابا" "زرین پال" "پارس سنتر" و امثال اینها، قواعد بازی را در بسیاری از حوزه های کسب و کار تغییر داده است و این تغییرات به سرعت به سایر حوزه ها نیز خواهد رسید؛ شما برای مواجهه با این تغییرات چه فکری کرده اید؟
در گذشته شما برای معرفی بهتر و بیشتر خود، تنها به پول نیاز داشتید؛ در واقع در گذشته شما رسانه را اجاره می کردید. برای اینکه بیشتر دیده شوید، تنها لازم بود تا مبلغ معینی را به رسانه هایی مانند تلویزیون، رادیو یا روزنامه ها و یا برای اجاره بیلبوردها پرداخت کنید تا مردم شما را ببینند. اما امروز بسیاری از رسانه هایی که کاربران و مخاطبین آن گاها از جمعیت بسیاری از کشورها هم بیشتر است، به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد؛ در تبلیغات مدرن، نقش خلاقیت و دانش بسیار چشمگیر شده است و بسیاری از شرکت هایی که در گذشته به دلیل عدم توان مالی، اصلا به تبلیغات به خصوص در اندازه انبوه، حتی فکر هم نمی کردند، با ظهور ابزارهای دیجیتال، پرچمدار صنعت خود گشته اند.
ابزارها و راهکارهای دیجیتال آمده اند تا خدمات و محصولات را سریع تر، آسان تر، ارزان تر و مطمئن تر به جامعه هدف برسانند؛ برای دریافت راهکارهای دیجیتال در کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.